Future

Znamy bardzo dobrze wartość tej historii jaka napisała się pod nazwą Atropos. Jesteśmy nią dumni i dbamy, aby chwilowe potrzeby ego nie deprecjonowały jej wartości. Chcemy, by każdy przejaw aktywności był przemyślany, dopracowany i warty poświęconego przez Ciebie czasu.

Przyszłość zawsze zaczyna się w przeszłości. Pojęcie Moiry wywodzi się jeszcze z mroków wierzeń mykeńskich i przedgreckich. Oznaczało ono dosłownie część łupów z bitwy, która przypadała wojownikowi zgodnie z odwieczną tradycją. Uzyskanie więcej niż tej uczciwej części łupów czy chwały było możliwe, ale wiązało się też zawsze z poważnymi konsekwencjami, gdyż naruszany był naturalny porządek rzeczy. W epoce mykeńskiej odpowiedzialność za tą dziedzinę przypisywano daemonowi Aisa, który później stał się Moirą, a w klasycznej Grecji Atropos. Z tej historii wywodzi się cała znana koncepcja losu.

Każdy z nas, kto brał udział w tej przygodzie pod nazwą Atropos przez ostatnie 29 lat, otrzymał swoją pokaźną porcję łupów. Smakowity, tłusty kąsek wspomnień, który zaspokoił potrzeby. Czasem na chwilę, czasem na zawsze.

Ci z nas, którzy chcą więcej, sięgną po to niebawem. Gdy nadejdzie właściwy czas.